Contabil

Candidatul ideal

- Experienta 3 – 5 ani pe un post similar;
- Excel - nivel avansat;
- Cunostinte de legislatie;
- Spirit de echipa;
- Studii superioare;
- Atentie la detalii si organizare;
Descrierea jobului

- Contabilizeaza facturile emise pentru clientii interni;
- Inregistreaza incasarile si platile in lei conform extrasului de cont;
- Opereaza incasarile si platile in numerar conform registrului de casa;
- Opereaza avansurile din trezorerie conform deconturilor;
- Intocmeste saptamanal lista facturilor emise si neincasate si lista avansurilor disponibile in lei;
- Intocmeste balante de verificare pentru clientii interni;
- Verificarea soldurile din banca, casa si avansuri din trezorerie;
- Realizarea de rapoarte si situatii solicitate de seful direct;

Descrierea companiei

Total Waste Management este un furnizor important de servicii de management al deseurilor ce opereaz? la nivel national. Compania este parte din Green Group, cel mai mare investitor din industria verde din România ?i de?in?torul unui important parc integrat de reciclare din Europa.
Nivel carier?
Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Tip job
Full time

Ora?
Bucuresti

Departament
Financiar / Contabilitate

Industrie
Protectia mediului
Banci / Servicii financiare
Comert / Retail

Comments are closed.